środa, 23 listopada 2011

Wygraliśmy wycieczkę :)

          Kilkanaście dni temu, mój Mąż wysłał zdjęcie na konkurs fotograficzny do Radia Zet i okazało się, że wygrał główną nagrodę. Sprzęt narciarski oraz wycieczkę do Austrii dla dwóch osób. Ja niestety pojechać nie mogę, ponieważ nasza Paulinka jest jeszcze za mała i zupełnie nieprzyzwyczajona do mojej nieobecności. Córunia mamusi. Postanowiliśmy więc, że na wyprawę pojedzie Mąż z Synkiem. Jak Oni się cieszą !! :))
     Wyjazd stanowi inaugurację tegorocznego sezonu narciarskiego i obejmuje szereg dodatkowych atrakcji. Chłopaki wybiorą się na koncert zespołu Roxette na otwartej przestrzeni wysoko w  górach. Wezmą udział w zimowych rozgrywkach między Radiem Zet i Polsatem. Zasilą szeregi drużyny Piotra Kupichy, która rywalizować będzie z polsatową ekipą Agnieszki Popielewicz. No i w ogóle spędzą sobie tydzień w jednym z najfajniejszych kurortów w Alpach.
        My natomiast z Paulinką będziemy codziennie w radiu słuchać relacji Rafała Bryndala z wycieczki oraz obejrzymy zmagania obu drużyn w Polsacie w programie "Się kręci".