6 kwietnia 2020

Projekt ogródek czas start :)            W zeszłym tygodniu wystartowaliśmy z pracami ogrodowymi i zaczęliśmy od.. rozkopania całego ogródka :) Panowie działają z zamontowaniem ogrodzenia, pergoli wejściowej, ścieżkami, przygotowaniem miejsca pod altankę i do grillowania. My malujemy małą architekturę ogrodową - pergole i trejaże pod pnącza, powojniki i róże, przygotowujemy miejsca pod rabaty kwiatowe, planujemy,  zamawiamy rośliny. Uwielbiam wszelkie prace ogrodowo - kwiatowe :) Z radością czekam na moment, kiedy nasz ogródek zatonie w zieleni i kwiatach, chociaż samo działanie jest równie fajne :) Na blogu będziemy się dzielić tworzeniem naszego zielonego zacisza, przede wszystkim tymi elementami, które wykonamy sami, a mamy sporo pomysłów :) 


Z serdecznymi pozdrowieniami

Ada

4 komentarze:

 1. Jak u Was zielono. Te iglaki. Nasza działka w szczerym polu i bardzo brakuje mi drzew. Posadziliśmy kilka owocowych, ale trochę czasu minie zanim urosną. Za ogród pewnie w tym roku się nie zabierzemy, ale może chociaż skrzynkę na warzywa postawimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładnie i zielono. Powodzenia! Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały będziecie mieć ogród! Będę wpadać i oglądać zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna to niesamowicie pracowity czas w ogrodach :D Po zimie naprawdę jest co robić. Ja w tym tygodniu zaczęłam prace, wcześniej nie mogłam się zmobilizować, zbyt zimno mi było. Ale teraz pogoda jest przepiękna i naprawdę zachęca do przebywania wśród rabat :D U Was prawdziwe ogrodowe rewolucje... dzieje się :D Pergole cudne, uwielbiam takie drewniane elementy wśród zieleni :)
  Pozdrawiam serdecznie, Agness:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 DROBIAZGI DOMOWE , Blogger